Надсилаючи цю форму, ви погоджуєтеся звільнити та назавжди звільнити від відповідальності всіх творців, розробників, дизайнерів, веб-майстрів і адміністраторів веб-сайту https://uasponsors.com («Веб-сайт»), а також усіх їхніх агентів, співробітників і представників ( разом «UASponsors.com») від будь-якої відповідальності, претензій і вимог будь-якого роду чи характеру, як за законом, так і в рамках справедливості, які виникають або можуть виникнути в подальшому в результаті використання вами Веб-сайту, включаючи, але не обмежуючись цим, будь-які претензії щодо відшкодування грошових збитків, втрати або пошкодження майна, тілесних ушкоджень, протиправної смерті, переслідувань будь-якого роду, вторгнення в приватне життя будь-якого роду та будь-якої репутаційної чи емоційної шкоди, що є наслідком дій чи бездіяльності прихильника, з яким ви будете зіставлятися через Веб-сайт.

Ви розумієте та визнаєте, що UASponsors.com не проводить жодних перевірок або інших процедур перевірки прихильників, які реєструються на веб-сайті. UASponsors.com не може і не гарантує, що прибічник, якого ви підберете, є чесною людиною або має добрі наміри. Веб-сайт існує виключно для того, щоб допомогти знайти людей, які вважають себе українцями та потребують підтримки в рамках програми «Єднаймося заради України», з людьми, які стверджують, що хочуть стати прихильниками. Відповідальність за перевірку вболівальника та забезпечення вашої фізичної та фінансової безпеки лежить виключно на вас. Цим ви чітко та конкретно приймаєте на себе будь-які ризики, відомі чи невідомі вам, шкоди в результаті вашої Взаємодії з прихильником, знайденим через веб-сайт.

Крім того, ви розумієте та визнаєте, що форма I-134 – Декларація про фінансову підтримку, яку ваш прибічник підписує в рамках програми «Єднаймося заради України», не є юридично обов’язковою для прихильника. Ви не зможете притягнути вболівальника до відповідальності за ненадання вам фінансової підтримки, медичного страхування, житла, транспорту чи будь-якої іншої допомоги. Ви розумієте та визнаєте, що після прибуття до Сполучених Штатів ви можете не мати права на будь-яку фінансову, житлову чи іншу допомогу від федерального уряду чи уряду штату, і що затвердження вашої заявки на дозвіл на роботу може тривати багато місяців. Фінансова відповідальність за ваше благополуччя лежить на вас. Цим ви прямо й конкретно приймаєте на себе будь-які ризики бідності, бездомності, неможливості отримати доступ до медичних послуг, важливих ліків та інших життєвих потреб.

ДЛЯ ПРИХИЛЬНИКІВ:

Надсилаючи цю форму, ви погоджуєтеся звільнити та назавжди звільнити від відповідальності всіх творців, розробників, дизайнерів, веб-майстрів і адміністраторів веб-сайту https://uasponsors.com («Веб-сайт»), а також усіх їхніх агентів, співробітників і представників ( разом «UASponsors.com») від будь-якої відповідальності, претензій і вимог будь-якого роду чи характеру, як за законом, так і в рамках справедливості, які виникають або можуть виникнути в подальшому в результаті використання вами Веб-сайту, включаючи, але не обмежуючись цим, будь-які претензії щодо відшкодування грошових збитків, втрати чи пошкодження майна, тілесних ушкоджень, неправомірної смерті, переслідувань будь-якого роду, вторгнення в приватне життя будь-якого роду та будь-якої репутаційної чи емоційної шкоди, яка є наслідком дій чи бездіяльності бенефіціара, з яким ви будете зіставлятися через Веб-сайт.

Ви розумієте та визнаєте, що UASponsors.com не проводить жодних перевірок даних або інших перевірочних процедур щодо бенефіціарів, які реєструються на Веб-сайті. UASponsors.com не може і не гарантує, що інформація, яку надає вам бенефіціар, є точною. Веб-сайт існує виключно для того, щоб допомогти знайти людей, які вважають себе українцями та потребують підтримки в рамках програми «Єднаймося заради України», з людьми, які стверджують, що хочуть стати прихильниками. Відповідальність за перевірку БЕНЕФІЦІАРА та забезпечення вашої ФІЗИЧНОЇ ТА фінансової безпеки лежить виключно на вас. Цим ви чітко та конкретно приймаєте на себе будь-які ризики, відомі чи невідомі вам, заподіяння шкоди в результаті вашої ВЗАЄМОДІЇ з БЕНЕФІЦІАРОМ, знайденої через веб-сайт.

Крім того, ви розумієте та визнаєте, що, підписавши форму I-134 – Декларація про фінансову підтримку, ви обіцяєте федеральному уряду під страхом покарання за надання неправдивих свідчень, що надаватимете підтримку бенефіціару протягом усього періоду його перебування в США, включаючи фінансову підтримку, допомогу з житлом і транспорт, а також підтримка в подачі заявки на отримання дозволу на роботу та інших дозволів, запису на заняття та пошуку роботи. Цим ви чітко та конкретно приймаєте на себе будь-які ризики, відомі чи невідомі вам, що випливають із цих зобов’язань.

Блог на WordPress.com. Не продавайте мою особисту інформацію

Advertisement